Půjčky pro každého

Naši klienti o nás říkají, že jsme pro ně vždy jistotou, pokud potřebují libovolný úvěrový produkt. Je to dáno tím, že dokážeme půjčit skutečně každému. Podívejte se, pro koho je naše půjčka určena primárně.

Naše půjčka je pro každého, kdo má příjem

Půjčit samozřejmě můžeme bez problémů každému, kdo má příjem. Jeho možnosti však mohou být poměrně zajímavé. Primárně to jsou zaměstnanci, stejně jako to mohou být podnikatelé. Obě skupiny patří mezi ty, které mají nejlepší bonitu. Ta pro nás však není zase tak důležitým ukazatelem.

Půjčit totiž můžeme i těm, kteří nemají příjem nutně z ekonomické činnosti, ale dostávají peníze od státu. Naše půjčka je vhodné jak pro invalidní, tak i starobní důchodce jakéhokoliv věku. Stačí jenom vyplnit žádost a peníze mohou být vaše. Stejně tak půjčíme i maminkám na MD, které mají také příjem pouze ve formě příspěvku označovaného jako mateřská.

Půjčky máme k dispozici i pro studenty a nezaměstnané

Oficiálně skupina, která je bez práce. Je jedno, zda si vyděláváte brigádami, zda jste na úřadu práce, nebo žádný příjem nemáte. Díky bohaté nabídce úvěrových možností vybereme takovou, která bude plně vyhovovat i vám. Bez ohledu na to, kolik konkrétně budete potřebovat. V rámci vyřízení se tak nemusíte bát toho, že by bylo nutné údaje o vaší aktuální ekonomické situaci předkládat. Jsou úvěry, u kterých vše zvládneme vyřídit online, z pohodlí domova.

Půjčky pro problémové klienty jsou u nás samozřejmostí

Máte zápis v registru? Nebo aktuálně dlužíte jednomu nebo několika věřitelům? U řady poskytovatelů půjček vám vlivem toho mohou zavřít dveře. Nikoliv však u nás. My dokážeme nabídnout odpovídající půjčku i v případě, kdy máte statut takzvaného problémového klienta. Nenahlížíme do registrů, stejně jako v mnoha případech vaši finanční situaci neřešíme tak, jako je tomu například u bankovních domů. Požádejte si a uvidíte sami, jaké možnosti vám náš finanční poradce dokáže předložit.