Podmínky půjčky

Zajímá vás, jak naši půjčku získat a jaké jsou konkrétní podmínky? Hned na úvod vás musíme ubezpečit, že jsou velmi benevolentní. I vy se můžete přesvědčit o tom, jak snadno může být naše půjčka získána.

Žádost podáte online, z pohodlí domova

Vše začíná žádostí, která rozhodně není nijak komplikované. Aby pro vás bylo vše co nejjednodušší, provede vás všemi kroky náš poradce. Ten se vás nejenom zeptá na všechny nezbytné informace, ale připraví vám také nabídku několika úvěrových produktů, které vašim potřebám vyhovují. Z nich si jednoduše vyberete tu půjčku, o kterou budete mít zájem. Vše netrvá déle, než pár minut.

Jaké doklady budou potřeba?

Ani zde se nebojte toho, že bychom vás jakkoliv zatěžovali a chtěli po vás cokoliv nestandardního. Jediné, co potřebujeme, je ověření vaší totožnosti. To lze dnes provést velmi jednoduše, pomocí hlavních údajů z občanského průkazu. Proto je jediným dokladem, co budete potřebovat právě váš platný doklad totožnosti. Pokud ho máte připraven, můžete ihned vyplnit naši žádost.

Kdo si může o vaše půjčky žádat?

Je jedno, zda jste ekonomicky činní, zda jste v důchodu, studujete, nebo jste maminka na mateřské či problémový klient. Takto zájemce o naše půjčky nerozdělujeme. Pro nás je důležité pouze to, aby byli plnoletí. Podmínkou v tomto směru je tedy to, aby vám v době, kdy o půjčku žádáte, bylo alespoň 18 let. Pokud splňujete, není problém si požádat.

Je třeba potvrzení o příjmu?

Žádost o půjčku se snažíme vždy vyhodnotit tak, aby to bylo co možná nejrychlejší a pro vás také co nejjednodušší. Na základě toho postupujeme mnohdy individuálně. Díky tomu můžeme říci, že u řady vybraných půjček nejenom nepotřebujeme potvrzení o příjmu, ale ani neposuzujeme bonitu, stejně jako nenahlížíme do registrů. Vše také zvládneme sjednat bez papírování a administrativy, z pohodlí vašeho domova.