Znáte specifické půjčky, které nabídne Equa bank?

Tato banka není spojena jenom s hypotékami, nebo neúčelovými půjčkami. Equa bank nabídne i několik zajímavých specifických produktů. Zajímá vás, jaké konkrétně to jsou? Víme to. Mezi specifické půjčky můžeme zařadit třeba takové, které sice nepatří mezi běžné, ale mohou nám v mnoha případech také pomoci s financováním určitého zboží, stejně jako určité služby. Podíváme-li se na danou nabídku, která doplňuje standardní minutovou půjčku nebo klasickou či americkou hypotéku, je to rozhodně půjčka na auto. Ta je spojena s možností koupit si na úvěr od této banky buď nový, stejně jako ojetý vůz. A to s možností rychlého online vyřízení.

I stávající leasing lze k Equa bank převést

Mluvíme-li o možnostech koupit si auto na splátky, není tato banka jedinou možností. Půjčku nebo leasing dnes nabízí řada poskytovatelů. Podíváme-li se na jejich nabídku, nemusí být vždy nejvýhodnější na trhu. A proto opět přichází na scénu právě Equa bank. K té si lze jednoduše a rychle daný úvěr spojený s automobilem také převést. Tato možnost nese označení RePůjčka na auto a je spojena právě s možností, jak si daný úvěr co nejvíce zvýhodnit. A to jak s ohledem na úrok a celkovou částku, tak i s ohledem na výši splátky. Tu lze snížit třeba i o čtvrtinu.

Peníze nemusí jít jenom na vaše bankovní účty

Zajímavostí těchto specifických produktů je také to, že hotovost stále jde přes vás samotné. Třeba u autopůjčky je zaslána na vaše bankovní účty, přičemž si následně vyberete a automobil samo zaplatíte. A díky tomu lze s vozem ihned odjet. Při výčtu zajímavých úvěrových produktů ale nezapomínejme ani na další možnost, kterou je RePůjčka pro konsolidaci. O co se jedná? O možnost snížit si vaše splátky třeba až o polovinu a zároveň si k bance převést všechny vaše půjčky. Místo několika stávajících splátek vás tak čeká jenom jedna, a to výrazně nižší.