Vybíráme půjčku od Era – jak na to

Vybrat půjčku může být pro mnohé oříšek. Pokud jste se rozhodli pro možnost bankovní půjčky, podívejme se společně na to, co vše vám může nabídnout oblíbená Era – známá banka na našem trhu. Začít bychom měli určitě tím, že si představíme několik pozitiv, které tato banka má. Jelikož se jedná o poměrně moderní bankovní dům, je s ní spojena i jednoduchost žádosti, nebo vyřízení. Stejně tak potěší také nabídka samotných půjček. A to buď pro ty, kteří si žádají poprvé, tak i pro ty, kteří mají zájem jenom zvýhodnit stávající úvěr a v případě potřeby dostat i něco navíc. To je první krok výběru, který musíme udělat.

Jaké půjčky si u Era můžeme vybrat?

Jakmile máme jasno, můžeme se pustit do druhé kroku. Ten souvisí s tím, jaká půjčka pro nás bude ta pravá. Pokud máme zájem vytvářet si finanční rezervy, nabídne Era třeba kontokorent, nebo kreditní kartu. Tu však můžeme použít, i pokud chceme výhodně a pohodlně nakupovat. Stejně tak ale můžeme vybrat jeden z účelových nebo neúčelových produktů. Pokud nechceme být omezováni konkrétním účelem, je to určitě běžná půjčka na cokoliv, kterou zvolíme. Naopak pokud je to účelový produkt, nabízí se třeba půjčka na bydlení.

Éra přihlášení není jedinou možností žádosti

Máme-li vybranou i konkrétní půjčku, můžeme přejít k poslednímu kroku. O jaký se jedná? Samozřejmě o ten nejdůležitější, kterým je žádost. Je dobré si ještě před tím připravit potřebné doklady, bez kterých se neobejdeme. Tedy pokud nejsme klientem banky a nevyužíváme Éra přihlášení k IB. V rámci něho si lze také požádat, ale bez těchto formalit. Jinak nám bude vyhovovat i běžný web. Pokud však máte rádi klasiku, nemusíte také zoufat. Z jakého důvodu? Stačí totiž vyrazit na nejbližší pobočku a zde také není žádný problém s tím, abyste si požádali. Ani zde to nemusí být tak zdlouhavé, jak si někteří myslí. Právě naopak.