Chcete hypotéku na cokoliv? ČSOB ji nabídne

Když se mluví o hypotékách, lidé znají především tu klasickou. Ta ale není jedinou cestou, kterou se můžeme vydat. Známá ČSOB totiž nabídne ještě druhou variantu, kterou je hypotéka americká. Americká hypotéka je poměrně zajímavým produktem, jelikož je s ní spojeno to, že ji můžeme využívat skutečně na cokoliv. Nejsme tedy omezeni konkrétním účelem, jelikož vše je jenom na vás samotných. Tolik k základní charakteristice, stejně jako k základní výhodě. Není totiž třeba ani dokládat, na co konkrétně budou peníze využité. I to je velké plus pro toho, kdo hledá velký neúčelový úvěr.

V čem je americká hypotéka od ČSOB zajímavá?

Podívejme se společně i na to, v čem je vlastně tento úvěrový produkt tak zajímavý. Hned na úvod musíme říci, že je to výše dostupných částek. Zatímco u běžné půjčky to jsou statisíce, ČSOB nám v rámci hypotéky nabídne až 5 000 000 korun českých. To vše s jistotou nízké úrokové sazby, které se blíží spíše té, kterou mají standardní hypotéky. Od té byla převzata také možnost toho, že lze využívat mimořádných splátek. Ty můžeme nejenom vložit kdykoliv, ale jsou také osvobozeny od jakýchkoliv poplatků a jakýchkoliv sankcí.

Rychlá žádost je u CSOB samozřejmostí

Na co dále nesmíme zapomínat? Samozřejmě na fakt spojený s tím, že můžeme peníze získat poměrně jednoduše a rychle. Existují tři cesty, v rámci kterých může být americká hypotéka naše. Lze si požádat buď online, telefonicky, nebo na pobočce. Samozřejmostí je, že primárně od nás bude CSOB vyžadovat jenom nejdůležitější informace, se kterými souvisí i nutnost zástavního práva k nemovitosti. Co je naopak v našich rukou, to je jak volba konkrétní částky, tak i termínu splácení. Ten může být na dobu až dvaceti let. Díky tomu si splátky rozložíme tak, abychom měsíčně z našeho rozpočtu dokázali posílat skutečně jenom naprosté minimum peněz.