Česká spořitelna nabídne úvěr od Buřinky – za jakých podmínek?

I když je Česká spořitelna primárně bankou, dokáže nabídnout i produkty, které souvisí se spořením na naše bydlení. Z něho poté vycházejí úvěry, jako právě ten od Buřinky. V čem je zajímavý a co nabídne? Pokud bychom se podívali na daný typ úvěrového produktu blíže, potom musíme říci, že je spojený právě s investicemi, které jsou výhradně spojené s naším domem, nebo bytem. Dnes také platí, že s úvěrem od Buřinky můžete financovat lepší bydlení i v případě, kdy nevyužíváte stavební spoření. Je tedy jasné, že daná půjčka je vhodná jak pro klienty Buřinky, tak i pro zcela noví žadatele. A jak se jím stát? Stačí přijít třeba na nejbližší pobočku.

Kolik peněz Česká spořitelna nabídne?

Co řadu lidí primárně zajímá, to je částka, kterou nám může banka dát k dispozici. Zde se jedná o jeden z nejvyšších úvěrových produktů, jelikož k dispozici může být až 800 000 korun českých. Navíc pokud si žádáme jenom o částku do 300 000, není třeba souhlas partnera nebo partnerky. Důvody pro využití tohoto úvěru jsou i v tom, že Česká spořitelna nabídne jeden z nejvýhodnějších úroků na trhu. Ten se už lehce dotýká těch hypotečních, jelikož je lehce přes 5 procent, a to s tříletou fixací. I zde poté platí, že případné úroky není problémem odečíst z daňového základu.

CSAS nabídne dvě varianty čerpání

Že je možné vzít si úvěr jednorázově, nebo ho čerpat postupně, to je více než jasné. Na co ale nesmíme zapomínat, to jsou dvě hlavní možnosti, jak nám CSAS umožní peníze získat. První cesta vede přes předkládání dokladů, jako třeba faktur a kupních smluv. I pokud ještě nejsou zaplacené, můžete získat potřebné peníze. Druhá cesta je ještě o něco jednodušší. Banka vám nabídne peníze a vy teprve později doložíte, na co jste částku využili. I zde to mohou být různorodé dokumenty. Navíc platí, že takto můžete dokumenty dokládat třeba po dobu jednoho celého roku od chvíle, kdy jste potřebné peníze získali.